SG73P2ATTD2153F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2153F
JLCPCB Part #
C4182999
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS