RN73R2ATTD4421D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD4421D100
JLCPCB Part #
C2508092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS