RN73R2ATTD3792A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD3792A10
JLCPCB Part #
C2572586
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS