SG73S2ARTTD106G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD106G
JLCPCB Part #
C6296005
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS