SG73P1JTTD4872D
MFR.Part #
SG73P1JTTD4872D
JLCPCB Part #
C6482522
Description
-55℃~+155℃ 333mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS