RN73R2ATTD3202F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD3202F100
JLCPCB Part #
C4268873
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS