RN73H2ATTD1020B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1020B10
JLCPCB Part #
C2574541
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS