RN732ATTD4320B05
MFR.Part #
RN732ATTD4320B05
JLCPCB Part #
C4331643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS