RN73R2ATTD2801A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD2801A10
JLCPCB Part #
C2573220
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS