RN73R2ETTD2801A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2801A10
JLCPCB Part #
C4209410
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS