HV732ARTTD1213F
MFR.Part #
HV732ARTTD1213F
JLCPCB Part #
C7205942
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS