RN73R2ATTD2080A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD2080A05
JLCPCB Part #
C3923079
Description
-55℃~+155℃ 125mW 208Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS