RN73H2ETTD6420F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6420F10
JLCPCB Part #
C4303411
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS