RN73H2ETTD5172B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5172B10
JLCPCB Part #
C3938700
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS