HV733ATTE516J
MFR.Part #
HV733ATTE516J
JLCPCB Part #
C6967656
Description
-55℃~+155℃ 1W 51MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS