RN73R2ATTD1963B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1963B50
JLCPCB Part #
C3990442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS