ERJ-P06F6190V
MFR.Part #
ERJ-P06F6190V
JLCPCB Part #
C3970344
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS