RN73H2ATTD8200F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD8200F100
JLCPCB Part #
C2510951
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS