RN73R2ATTD1932B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1932B25
JLCPCB Part #
C2510575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 19.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS