RN73R1JTTD8452F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8452F25
JLCPCB Part #
C4313905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS