RN73H2BTTD3120C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3120C25
JLCPCB Part #
C2557354
Description
250mW 312Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS