HV732BTTD2943D
MFR.Part #
HV732BTTD2943D
JLCPCB Part #
C3993745
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS