RN73R2ATTD1823D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1823D100
JLCPCB Part #
C3963828
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS