RN73R2BTTD1823D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1823D100
JLCPCB Part #
C3994652
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS