RN732ATTD3972A10
MFR.Part #
RN732ATTD3972A10
JLCPCB Part #
C3987856
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS