RN73R2ATTD13R3D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD13R3D25
JLCPCB Part #
C4240467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS