RN73H1ETTP3522C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3522C25
JLCPCB Part #
C2535485
Description
-55℃~+155℃ 35.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS