RN732ATTD1243D50
MFR.Part #
RN732ATTD1243D50
JLCPCB Part #
C4030249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS