RN73R2BTTD17R4D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD17R4D100
JLCPCB Part #
C4327713
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS