RN732BTTD1420B05
MFR.Part #
RN732BTTD1420B05
JLCPCB Part #
C3936348
Description
-55℃~+155℃ 125mW 142Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS