HV732HTTE4224F
MFR.Part #
HV732HTTE4224F
JLCPCB Part #
C4355754
Description
-55℃~+155℃ 4.22MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS