RN73H2BTTD2323B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2323B10
JLCPCB Part #
C2573656
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS