RN73R2ATTD1230D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1230D100
JLCPCB Part #
C2502256
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS