WK73R2JTTE3481F
MFR.Part #
WK73R2JTTE3481F
JLCPCB Part #
C4040412
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS