RN73R2ATTD11R7D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD11R7D50
JLCPCB Part #
C2502311
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS