SG73S2ARTTD9101D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD9101D
JLCPCB Part #
C5895077
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS