RN73H1JTTD2082F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2082F50
JLCPCB Part #
C4057559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS