RN73R2ATTD1051A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD1051A05
JLCPCB Part #
C4294339
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS