RT0805CRE07820RL
MFR.Part #
RT0805CRE07820RL
JLCPCB Part #
C2128469
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 820Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS