SR732ETTD91LJ
MFR.Part #
SR732ETTD91LJ
JLCPCB Part #
C3951685
Description
-55℃~+150℃ 500mW 91mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS