RN73R2ATTD1020D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1020D10
JLCPCB Part #
C3918407
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS