CR0805-8W-3402FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0805-8W-3402FT
JLCPCB Part #
C3946602
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS