RN73R2BTTD2033D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2033D25
JLCPCB Part #
C4212757
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS