RN732ATTD28R0F50
MFR.Part #
RN732ATTD28R0F50
JLCPCB Part #
C4040140
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS