RN73R1JTTD9882D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9882D25
JLCPCB Part #
C4183892
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS