RN73H1JTTD3092A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3092A25
JLCPCB Part #
C3916410
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS