CR0603-JW-475ELF
MFR.Part #
CR0603-JW-475ELF
JLCPCB Part #
C2084732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS