SG73S1JTTD3570F
MFR.Part #
SG73S1JTTD3570F
JLCPCB Part #
C4011247
Description
-55℃~+155℃ 200mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS