RN73R1JTTD9761F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9761F50
JLCPCB Part #
C2497479
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS