RN73R1JTTD9761B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9761B50
JLCPCB Part #
C2519735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS